Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #36895

Programuotojas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Web aplikacijų, informacinių sistemų, bei kitų interneto projektų kūrimas ir vystymas.

Reikalavimai

Geros objektinio PHP programavimo ir SQL žinios. Pageidautina Oracle patirtis.

Geros darbo sąlygos jauname kolektyve, darbo grafikas gali būti suderinamas su studijomis. Atlyginimas 2500Lt (atskaičius mokesčius - "į rankas").

Papildoma informacija

Kontaktinis asmuo: Martynas Matuliauskas
Kontaktinis telefonas: 8 683 21711
CV siųsti el. paštu office@newsystems.lt

Darbo skelbimo numeris
#36895
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!