Naujausi skelbimai

Programuotojas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 108791

Darbo skelbimo numeris

108791

Darbo aprašymas

- Esamų web portalų vystymas ir naujų kūrimas
- Mobilių versijų kūrimas
- Aplikacijų socialiniams tinklams kūrimas
- Aplikacijų mobiliesiems įrenginiams kūrimas

Reikalavimai

- Gebėjimas funkciškai ir techniškai projektuoti WEB sistemas
- Puikios PHP 5 objektinio programavimo žinios
- Puikios SQL sintaksės ir užklausų optimizavimo žinios
- Geros (X)HTML, CSS žinios
- Geros Javascript bei jQuery žinios
- MVC metodologijos suvokimas ir darbo patirtis
- Geros anglų kalbos žinios

Privalumai:
- Darbo su versijų kontrolės sistemomis (Subversion, Git) patirtis
- Darbo prie didelių projektų patirtis
- Patirtis dirbant su PHP šablonų sistemomis (Smarty, Twig…) bei CSS karkasais

- Įdomų darbą kuriant ir vystant didelius interneto portalus
- Daug tobulėjimo, iššūkių, inovacijų
- Lanksčias darbo sąlygas
- Karjeros galimybes sparčiai augančioje kompanijoje

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas, gali būti studentas (-ė)
Galioja iki:
2011 m. rugsėjo 5 d.
Įvestas:
2011 m. rugpjūčio 5 d.

Įmonė, valdanti labai lankomus lietuviškus interneto portalus (one.lt, demotyvacija.lt, lol.lt, gaspadine.lt mamosreceptai.lt, spice.lt, visireceptai.lt ir kt.) bei sparčiai auganti užsienio šalyse, plečia savo veiklą ir ieško naujo komandos nario.