Naujausi skelbimai

Projekto inžinierius

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 108373

Darbo skelbimo numeris

108373

Darbo aprašymas

Statybos projekto tvarkaraščio kontrolė ir gaminių poreikio statybos objekte planavimas: gamybos ir atsargų sekimas, išvežimų planavimas, atsargų, projekto finansinių ataskaitų ruošimas;
Subrangovų konkursų organizavimas ir subrangovų atliekamų darbų priežiūra;
Medžiagų, gaminių, subrangovinių darbų kainų analizė ir vertinimas atsižvelgiant į projektų techninius - ekonominius reikalavimus;
Efektyvios komunikacijos užtikrinimas tarp gamybos padalinių, projekto užsakovų, vykdytojų, subrangovų ir statybos objekte dirbančių grupių;

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas statybos inžinerijos srityje;
Būti susipažinus su statybos gamybos bei technologiniais procesais, statybiniais norminiais aktais ir reglamentais, projektų rengimo ir įgyvendinimo reikalavimais, saugos darbe ir aplinkosaugos reikalavimais, kokybės standartų reikalavimais.
Inžinerinio darbo patirtis statybų aikštelėje, ypač organizuojant konkursus parenkant subrangovus.
Privalomos puikios anglų (rusų – privalumas) kalbos žinios žodžiu ir raštu;
Iniciatyvumas ir savarankiškumas, derybiniai įgūdžiai.

Motyvuojantį atlygį, atitinkantį turimą kompetenciją ir rezultatus;
Karjeros perspektyvas;
Visas socialines garantijas ir priemones, reikalingas darbui.

Papildoma informacija

Informuosime tik pasirinktus kandidatus.
CV prašau siųsti: r.druskyte@markuciai.lt

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. rugpjūčio 29 d.
Įvestas:
2011 m. liepos 29 d.

Tai viena iš didžiausių standartinių ir nestandartinių gelžbetonio gaminių gamintojų Lietuvoje. Bendrovė pagal individualius kliento poreikius konsultuoja, projektuoja, gamina ir montuoja plataus asortimento gelžbetonio gaminius. UAB "Markučiai" nuolat investuoja į naująsias technologijas ir į personalo tobulinimą bei kvalifikacijos kėlimą, projektuoja ir saugiai gamina kokybiškus gelžbetonio gaminius, teikia šiuolaikinių ir patikimų sprendimų statybai.