Naujausi skelbimai

Darbo skelbimo numeris #308840

Projekto vadovas (edukacinis - psichologinis projektas)

CVMarket.lt klientas
Visa Lietuva
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Atranka360 kolektyvas kviečia Tave prisijungti prie mūsų komandos!!! Aprašėme esminius momentus, kurie padėtų apsispręsti, ar šis darbas tiktų ir patiktų:)
Plačiau apie mūsų veiklą galite paskaityti šiame puslapyje:)

Būsite atsakingi už:

- Sėkmingą išvystymą ir vadovavimą edukaciniam psichologiniam projektui.

Reikalavimai

- Jauti aistrą psichologijos mokslui (privalumas - baigti psichologijos/edukologijos mokslai);
- Degi noru išvysti projektą nuo ore sklandančios idėjos iki apčiuopiamo rezultato;
- Esi tas žmogus, kuris įtikina ir pritraukia aplinkinius savo idėjomis;
- Esi modernus ir be galo inovatyvus verslo aplinkoje;
- Myli žmones ir esi tolerantiškas;
- Parašysi mums trumpą laišką nuo savęs:)

- Siūlome vadovauti įdomiam projektui, susijusiam su edukacija ir psichologija;
- Prisijungti prie profesionalios ir linksmos Atranka360 komandos;
- Pasinerti į koordinacinę veiklą ir tame jausti “draivą”;
- ''Išlieti'' visą savo kūrybinį potencialą vystant rinkodarinę projekto pusę.

Jei turi keturis dalykus: aistrą psichologijos mokslui, neišsenkantį kūrybiškumą, norą dirbti su žmonėmis bei suvokimą apie šiuolaikinius mokymus - šis darbas sukurtas tiesiog Tau! Jei giliai užkabino - tiesiog parašyk asmeniškai man:) Gintė
Apie projektą IŠSAMIAI papasakosime susitikimo metu!

Darbo skelbimo numeris
#308840

Informacija apie darbą

Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2017 m. rugpjūčio 11 d.
Įvestas:
2017 m. liepos 13 d.

Atranka360 – personalo atrankos lyderiai Vakarų Lietuvos regione. Personalo atrankų srityje dirbame nuo 2003 metų.

Ieškote darbo? Ieškote darbuotojo? Susisiekime!

IEŠKANTIEMS DARBUOTOJO:

*Darbuotojų paieška ir atranka.
*Darbuotojų kompetencijų ir asmenybės vertinimai.
*Konsultacijos darbo psichologijos klausimais.

IEŠKANTIEMS DARBO:

*Konsultacijos karjeros ir darbo paieškos klausimais.
*Profesinis konsultavimas ir orientavimas.

Daugiau