Naujausi skelbimai

Projekto vadovas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 8365

Darbo skelbimo numeris

8365

Darbo aprašymas

- techninis projektų planavimas, specifikavimas, priežiūra, koordinavimas ir kontrolė;
- techninių užduočių projektuotojams-programuotojams formulavimas ir administravimas.

- reikalavimų informacinei sistemai surinkimas ir valdymas;

Reikalavimai

- projekto vadovo, vadovo asistento ar programuotojo darbo patirtis ne mažesnė kaip vieneri metai su .Net technologija;
- projektinių užduočių rengimo patirtis;
- puikios anglų kalbos žinios (žodžiu ir raštu);
- analitinis mąstymas, darbo komandoje įgūdžiai;
- 1-2 metų patirtis dirbant su pagrindiniais MS programavimo platformos aspektais: C#.Net, ASP.Net;
- geras MS SQL išmanymas;
- noras mokytis ir tobulėti;
- žinias patvirtinantys sertifikatai, rekomendacijos būtų privalumas.

Įmonė siūlo

- įdomų, perspektyvų darbą jauname kolektyve;
- galimybes tobulėti ir uždirbti.

Papildoma informacija

CV siūsti elektroniniu paštu office@partner1.lt arba per CV market sistemą.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2005 m. rugsėjo 5 d.
Įvestas:
2005 m. rugpjūčio 5 d.

UAB "Individualūs sprendimai" (IS), įkurta 2002 metų rugpjūčio mėnesį Kaune, susibūrus ilgametę patirtį turintiems specialistams. Dirbame programinės įrangos kūrimo, elektroninių įrenginių , prietaisų ir jų sistemų projektavimo, gamybos srityse.