Naujausi skelbimai

Projekto vadovas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 17696

Darbo skelbimo numeris

17696

Darbo aprašymas

Produktų marketingo planų sudarymas:reklama,pardavimų skatinimo akcijos ir t.t.
Produktų pardavimų planų sudarymas
Naujų produktų įvedimas į rinką:strategija,taktika,planai,reklamos medžiagos ruošimas
Darbas su klientais:pardavimo skatinimo akcijų planavimas,derinimas,bendros reklamos projektai
Media planų užsakymas,darbas su žiniasklaidos planavimo agentūromis
darbas su specializuotais leidiniais:straipsnių,reklamos užsakymas
darbas su dizaino agentūra:reklamos maketų,reklamos medžiagos,pakuočių gamybos koordinavimas,vaizdo klipų gamyba - su gamybine agentūra.

Reikalavimai

Išsilavinimas: Aukštasis -specialybė:Marketingas ir tarptautinė komercija
Patirtis:Panašaus darbo patirtis - privalumas
Kalbos: Anglų -l.gerai,rusų - gerai

Įmonė siūlo

Galimybė tobulėti tarptautinio marketingo veikloje
Visas būtinas darbo priemones
Tarptautinės parodos,seminarai

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2006 m. lapkričio 24 d.
Įvestas:
2006 m. spalio 24 d.
Alga (neatskaičius mokesčių):
nuo 1300 iki 3000 LTL per mėn.

UAB NVT (“Naujos vitaminų technologijos”) – jauna įmonė, įkurta 2004 metų pabaigoje. Nuo pat įsteigimo NVT pradėjo glaudžiai bendradarbiauti su daugeliu žymių pasaulinių gamintojų, mokslinių tyrimų firmų. Įmonė savo veiklą vysto Lietuvoje ir Baltarusijoje.

UAB NVT veikla susideda iš keleto veiklos rūšių:

Kontraktinė maisto papildų gamyba, naudojant žinomų pasaulyje gamintojų aukščiausios kokybės ingredientus
Marketinginė veikla: reklamos ir pardavimų akcijų organizavimas
Distribucinė veikla, vykdoma pagal GPP (geros platinimo praktikos) reikalavimus, patvirtintus Sveikatos apsaugos ministerijos išduotu sertifikatu
Vienas svarbiausių NVT tikslų – tiekti aukštos kokybės novatoriškus produktus.