Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #101727

Projekto vadovas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Komercinių pasiūlymų ruošimas;
Dalyvavimas derybose su užsakovais, subrangovais bei einamųjų klausimų derinimas;
Projekto biudžeto bei grafikų sudarymas ir kontrolė;
Įmonės padalinių dalyvaujančių projekte veiklos koordinavimas.

Reikalavimai

Aukštasis techninis išsilavinimas, pageidautina - statybos srityje;
3 metų projektų vadovo/statybos darbų vadovo darbo patirtis statybų sektoriuje;
Privalomos puikios anglų ir rusų kalbos žinios žodžiu ir raštu;
Geri darbo su Microsoft Office programų paketu įgūdžiai: Excel, Project, Access ir kt.;
Gebėjimas dirbti komandoje, deleguoti užduotis, bendravimo, bei derybiniai įgūdžiai;
Organizaciniai, planavimo, prioritetų išskyrimo gebėjimai, orientacija į rezultatą.

Dalyvauti dideliuose projektuose ir įnešti savo indėlį į juos;
Karjeros perspektyvas;
Motyvuojantį atlygį, atitinkantį turimą kompetenciją ir rezultatus;
Kvalifikacijos kėlimo galimybes Lietuvoje ir užsienyje.

Papildoma informacija

Informuosime tik pasirinktus kandidatus.

Darbo skelbimo numeris
#101727

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. kovo 2 d.
Įvestas:
2011 m. vasario 2 d.

Viena iš didžiausių standartinių ir nestandartinių gelžbetonio gaminių gamintojų Lietuvoje. Bendrovė pagal individualius kliento poreikius konsultuoja, projektuoja, gamina ir montuoja plataus asortimento gelžbetonio gaminius. UAB "Markučiai" nuolat investuoja į naująsias technologijas ir į personalo tobulinimą bei kvalifikacijos kėlimą, projektuoja ir saugiai gamina ir montuoja kokybiškus gelžbetonio gaminius, teikia šiuolaikinių ir patikimų sprendimų statybai.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!