Naujausi skelbimai

Projekto vadovas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 104361

Darbo skelbimo numeris

104361

Darbo aprašymas

Komercinių pasiūlymų ruošimas;
Dalyvavimas derybose su užsakovais, subrangovais bei einamųjų klausimų derinimas;
Projekto biudžeto bei grafikų sudarymas ir kontrolė;
Įmonės padalinių dalyvaujančių projekte veiklos koordinavimas.

Reikalavimai

Aukštasis techninis išsilavinimas, pageidautina - statybos srityje;
3 metų projektų vadovo/statybos darbų vadovo darbo patirtis statybų sektoriuje;
Privalomos puikios anglų ir rusų kalbos žinios žodžiu ir raštu;
Geri darbo su Microsoft Office programų paketu įgūdžiai: Excel, Project, Access ir kt.;
Gebėjimas dirbti komandoje, deleguoti užduotis, bendravimo, bei derybiniai įgūdžiai;
Organizaciniai, planavimo, prioritetų išskyrimo gebėjimai, orientacija į rezultatą.

Dalyvauti dideliuose projektuose ir įnešti savo indėlį į juos;
Karjeros perspektyvas;
Motyvuojantį atlygį, atitinkantį turimą kompetenciją ir rezultatus;
Kvalifikacijos kėlimo galimybes Lietuvoje ir užsienyje.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
CV siųsti el. paštu: r.druskyte@markuciai.lt

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. gegužės 11 d.
Įvestas:
2011 m. balandžio 11 d.

Viena iš didžiausių standartinių ir nestandartinių gelžbetonio gaminių gamintojų Lietuvoje. Bendrovė pagal individualius kliento poreikius konsultuoja, projektuoja, gamina ir montuoja plataus asortimento gelžbetonio gaminius. UAB "Markučiai" nuolat investuoja į naująsias technologijas ir į personalo tobulinimą bei kvalifikacijos kėlimą, projektuoja ir saugiai gamina ir montuoja kokybiškus gelžbetonio gaminius, teikia šiuolaikinių ir patikimų sprendimų statybai.