Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #2203

Projekto vadovo asistentas (-ė) / administratorius (-ė)

CVMarket.lt klientas
Vilnius
Nuoroda nukopijuota
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Darbo pobūdis:

• Pagalba SAP sistemos projekto vadovui:
- Projekto dokumentacijos vedimas, dokumentų įforminimas;
- Konsultantų darbo laiko apskaitos vykdymas;
- Projekto užduočių vykdymo sekimas;
- Darbotvarkės, susitikimų organizavimas;
- Projekto logistinių klausimų sprendimas;
- Įmonės administracinių užduočių vykdymas.

Reikalavimai

Reikalavimai ir kvalifikacija:

- Aukštasis išsilavinimas informacinių technologijų / vadybos srityje (gali būti paskutinių kursų studentas (-ė);
- Gerai mokėti Microsoft Word, Excel, Power Point;
- Labai geras lietuvių, anglų ir rusų kalbų žinojimas;
- Noras tobulėti, atsakingumas, punktualumas, komunikabilumas, kruopštumas;
- Geri derybų bei bendravimo su klientais įgūdžiai, sugebėjimas dirbti komandoje.

Įmonė siūlo

Mes siūlome:

- Įdomų ir perspektyvų darbą tarptautinėje / didžiausioje IT bendrovėje Baltijos šalyse;
- Galimybę save realizuoti bei tobulėti, kvalifikaciją ir žinias gilinančius apmokymus;
- Kompetenciją atitinkantį, nuo darbo rezultatų priklausantį konkurencingą atlyginimą;
- Profesionalaus ir draugiško kolektyvo / puikią darbo aplinką.

Darbo skelbimo numeris
#2203
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!