2022-07-29 11:26:48

Projekto vadovo asistentas (-ė)

CVMarket.lt klientas
1200 - 1400 €/mėn. "į rankas"

Darbo aprašymas

Mes plečiamės ir ieškome naujo komandos nario (-ės), norinčio (-s) realizuoti save, augti ir tobulėti! Kviečiame projektų vadovo asistentą (-ę) prisijungti prie šaunios ir jaunatviškos įmonės, kurioje komandinis darbas ir rūpestis vieni kitais - vienas iš pagrindinių prioritetų!

Pagrindinės atsakomybės:

  • Projektų darbo laiko ir medžiagų poreikio skaičiavimas;
  • Darbo našumo skaičiavimas;
  • Brėžinių ir projekto dokumentų tikrinimas, analizė;
  • Atliktų darbų aktavimas pagal įmonėje galiojančią tvarką;
  • Statybos dokumentų tvarkymas ir kitos funkcijos, susijusios su projektų inžinieriaus (-ės) pareigomis.

Reikalavimai

Kokio (-ios) kolegos (-ės) mes laukiame?

  • Esate įgijęs (-usi) išsilavinimą statybų srityje arba esate paskutinių studijų studentas (-ė) ir studijas galite derinti su pilnu darbo etatu;
  • Turite panašaus darbo patirties - privalumas.
  • Gebate skaityti statybinius brėžinius;
  • Išmanote statybų procesus. O gal turite labai didelį norą išmokti ir motyvaciją pažinti statybų sritį?;
  • Turite gerus darbo kompiuteriu įgūdžius MS Office programomis;
  • Mokate dirbti AutoCad, Bluebeam, Solibri - privalumas;
  • Anglų kalbos B lygio žinios (Norvegų kalba būtų didelis privalumas).

Įmonė siūlo

Mes siūlome:

  • Jaunatvišką, draugišką savo srities specialistų komandą, ištroškusią sėkmės ir visa širdimi tikinčia tuo, ką daro;
  • Galimybę augti ir kilti į projektų vadovo (-ė) poziciją;
  • Įdomų ir aktyvų darbą stabilioje, augančioje įmonėje;
  • Didelį, jaukų ofisą ir kasdien garuojantį kavos puodelį ant stalo;
  • Įkvėpimą ir augimą: kompetencijos kėlimo kursus bei kompetentingus ir profesionalius vadovus;
  • Norvegų kalbos kursus;
  • Atlyginimą, atitinkantį turimą patirtį, įgūdžius ir žinias.