Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #96213

Projektų administravimo konsultantas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Projektų administravimas: mokėjimo prašymų, projekto ataskaitų rengimas, viešųjų pirkimų vykdymas

Reikalavimai

  • PRIVALOMA Projektų, finansuojamų ES fondų lėšomis, administravimo patirtis (gali būti darbo patirtis agentūroje)
  • Raštvedybos išmanymas
  • Kruopštumas, komunikabilumas, pareigingumas
  • Gebėjimas savarankiškai atlikti vadovo pavestas užduotis, planuoti darbus, dirbti komandoje

Įmonė siūlo

Darbą jaunatviškame ir energingame kolektyve
Karjeros ir tobulėjimo galimybes
Konkurencingą, nuo rezultatų priklausantį atlyginimą

Papildoma informacija

CV ir motyvacinį laišką, su nuoroda "projektų administravimo konsultantas" siųsti: cv@bkgroup.lt

Darbo skelbimo numeris
#96213

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2010 m. spalio 19 d.
Įvestas:
2010 m. spalio 5 d.

Esame jau 17 metų konsultavimo rinkoje veikianti organizacija. Verslui, viešojo sektoriaus organizacijoms ir privatiems asmenims siūlome finansavimo pritraukimo, finansinės analizės ir ekonominio modeliavimo, valdymo tobulinimo ir projektų administravimo paslaugas.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!