Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #1579579
Atranka internetu

Projektų ir metodinių veiklų specialistė (-as) Žinių skyriuje

CVMarket.lt klientas
Vilnius
Nuoroda nukopijuota

Darbo aprašymas

Prisijungus prie mūsų komandos, Jūsų funkcijos būtų (terminuota 18 mėn. sutartis):

  • Organizuoti įvairias mokymų veiklas:  komunikuoti su lektoriais ir partneriais rengiant mokymo medžiagą ir programą; organizuoti mokymų patalpas; rengti mokymų dienotvarkes, planus,  programas, kvietimus į mokymus, ataskaitas ir kitą susijusią dokumentaciją; registruoti dalyvius elektroninėmis priemonėmis; tikslinti dalyvių duomenis telefonu ir el. paštu; derinti mokymų veiklas su kitų skyrių kolegomis organizacijos viduje.
  • Organizuoti įvairias projektines veiklas: komunikuoti su išorės partneriais; pagal galimybes rengti paraiškas ar jų dalis, raštus, dokumentus, dokumentų sąvadus, informacijos lenteles; rinkti, sisteminti, archyvuoti dokumentus ir informaciją; stebėti veiklų biudžetą ir veiklų įgyvendinimo grafikus; atlikti viešųjų pirkimų procedūras;
  • Atlikti kitas funkcijas pagal skyriaus poreikį.

Reikalavimai

Laukiame Jūsų kandidatūros, jeigu atitinkate šiuos reikalavimus:

  • Turite geras organizacines ir loginio planavimo savybes, lengvai ir dalykiškai bendraujate ieškant tinkamų asmenų ir paslaugų ar renkant informaciją ir ją skleidžiant, pasižymite operatyvumu bei gebėjimu griežtai laikytis terminų;
  • Gebate dalykiškai ir be pasipriešinimo vykdyti vadovo darbinius pavedimus, produktyviai dirbti savarankiškai bei dirbti didesnėje komandoje;
  • Gebate internete greitai rasti informaciją, atlikti veiksmus internetinėse platformose (bilietų, viešbučių užsakymas internetu, el. registracinių anketų sukūrimas ir kt.);
  • Gerai dirbate kompiuteriu WORD, EXCEL, POWERPOINT, OUTLOOK ir kitomis Microsoft Office programomis, Jums nesunku parengti įvairius dokumentus ar jų formas kompiuteriu.
  • Gebate sklandžiai, be klaidų rašyti lietuviškai.
  • Gebate rašyti angliškai mažiausiai A2 lygmeniu;
  • Turite aukštąjį arba aukštesnįjį išsilavinimą;

Įmonė siūlo

Siūlome Jums:

  • Galimybę formuoti aukštą profesinio mokymo paslaugų kokybę organizuojant įdomias mokymo ir projektines veiklas, integruojant sukauptas žinias į mokymo procesus, įtraukiant pedagoginį personalą ir didinant jų kompetencijąsa.
  • Motyvuojantį, nuo darbo rezultatų priklausantį atlyginimą.
  • Mokymosi, tobulėjimo ir idėjų įgyvendinimo galimybes.

Galutinis darbo užmokesčio dydis priklauso nuo kandidato įgūdžių ir patirties.

Darbo skelbimo numeris
#1579579
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!