Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #101763

Projektų rengimo centro projekto vadybininkas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • dalyvauti (pvz.: teikti metodinę pagalbą, padėti pildyti projekto paraišką, sudaryti projekto biudžetą) projektų paraiškų rengime;
  • bendradarbiauti su projektų paraiškų vertinimą atliekančiomis institucijomis visą paraiškų vertinimo laikotarpį;
  • koordinuoti projektų įgyvendinimo priežiūrą;
  • konsultuoti darbo grupes įvairiais projektų rengimo ir jų įgyvendinimo klausimais;
  • organizuoti ir koordinuoti Universiteto teikiamų paslaugų pardavimą.

Reikalavimai

  • aukštasis universitetinis išsilavinimas (pageidautina vadybinis, teisinis, ekonominis, finansinis);
  • patirtis, įskaitant administravimo sistemos žinias, rengiant ir/arba įgyvendinant tarptautinių programų ir fondų lėšomis finansuojamus projektus (edukacinius, mobilumo, ES struktūrinių fondų projektus);
  • patirtis vykdant viešuosius pirkimus pagal Viešųjų pirkimų įstatymo ir tarptautinių organizacijų procedūras (privalumas);
  • labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Windows, MS Office);
  • labai geros anglų kalbos žinios (ne mažesnis kaip B2 lygis „upper-intermediate“);
  • savarankiškumas, komunikabilumas, konsultavimo gebėjimai.

galimybę tobulintis (kvalifikacijos kėlimo kursai, seminarai, konferencijos)
geras darbo sąlygas,
laisvalaikiui – galimybę nemokamai naudotis sporto kompleksu (treniruoklių sale, krepšinio sporto sale)

Darbo skelbimo numeris
#101763

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. vasario 17 d.
Įvestas:
2011 m. vasario 3 d.

Mykolo Romerio universitetas - vienas didžiausių universitetų Lietuvoje, dinamiškas ir sėkmingai įsiliejantis į pasaulio aukštojo mokslo erdvę. Siūlome tapti jaunatviškos ir kūrybingos bendruomenės nariu.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!