Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #170455

Projektų vadovas (-ė) Vilniuje

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Sėkmingai įgyvendinti parduotus IT projektus iki projektų pridavimo aptarnavimui.
Pagrindinės užduotys:

  • „Presales“ pagalba pardavimų skyriui
  • Projekto valdymas po sutarties pasirašymo
  • Užduočių pateikimas programuotojams
  • Bendradarbiavimas su kliento atstovais projekto metu
  • Projekto dokumentacijos ruošimas

Reikalavimai

  • aukštasis išsilavinimas IT srityje;
  • puikios IT infrastruktūros techninės ir „Microsoft“ operacinių sistemų žinios;
  • Duomenų bazių, SQL išmanymas
  • pakankamos rusų arba anglų kalbų žinios;
  • verslo procesų supratimas logistikos, gamybos ar kituose verslo sektoriuose
  • nepriekaištinga elgesio kultūra, komunikabilumas, sugebėjimas spręsti konfliktines situacijas, atsakingumas, kūrybiškumas, savarankiškumas;
  • sugebėjimas greitai įsigilinti ir įsisavinti naują informaciją;
  • į rezultatą orientuotas požiūris, klientų lūkesčių tenkinimas;
  • loginis mąstymas, sugebėjimas sugalvoti ir įgyvendinti optimaliausią sprendimą;
Privalumai:
  • patirtis dirbant su POS sistemomis;
  • patirtis dirbant su verslo valdymo sistemomis;
  • ne mažiau nei vieneri metai sėkmingos patirties projekto vadovo pareigose;
  • noras tapti aukščiausios kvalifikacijos specialistu gebančiu spręsti svarbiausius ir sudėtingiausius verslo uždavinius.

Įmonė siūlo

  • įdomų darbą jaunatviškame kolektyve;
  • tobulėjimo galimybes;
  • socialines garantijas;
  • aiškias karjeros perspektyvas;
  • motyvacinį atlyginimą, priklausantį nuo rezultatų.
Gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką su nuoroda "Projektų vadovas (-ė)" siųsti el. paštu.
Daugiau informacijos apie įmonę www.raso.lt.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Darbo skelbimo numeris
#170455

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2012 m. gruodžio 20 d.
Įvestas:
2012 m. lapkričio 20 d.

UAB “RASO” kuria ir tiekia kompiuterines kasos sistemas ir mobilią kompiuterinę įrangą prekybos, gamybos, logistikos ir kitoms įmonėms. Kompanija pritaiko šias sistemas kiekvienos įmonės veiklai, taip sukurdama efektyvų sprendimą, tenkinantį klientų reikalavimus, ir užtikrindama patikimą produktų ir paslaugų kokybę.
Kompanija įkurta 1991m. Per 20 veiklos metų kompanija tapo viena didžiausių kasos aparatų ir kompiuterinių prekybos vietų (POS) sistemų importuotojų ir integruotojų Lietuvoje. Šiuo metu kompanija turi sukūrusi vieną plačiausių partnerystės tinklų Lietuvoje ir atstovauja platų tiekėjų spektrą. Šiuo metu įmonė plečia savo veiklą ir stiprina vadybininkų komandą.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!