Darbo skelbimo numeris

368675

Darbo aprašymas

Jums patikėsime:

  • Proaktyviai generuoti naujus ir vystyti esamus nemonetinius produktus Lietuvos ir užsienio rinkose: pardavimų užtikrinimas, vystymo planų rengimas ir įgyvendinimas;
  • Bendradarbiauti su gamybos ir kitais padaliniais, partneriais produkto gamybos, įvedimo į rinką, platinimo klausimais;
  • Organizuoti produkto ir bendrovės rinkodarą – produkto žinučių pozicionavimą, marketingo veiksmų analizę ir įgyvendinimą;
  • Planuoti ir organizuoti reklamines akcijas, rengti reklaminę medžiagą, vykdyti komunikaciją socialiniuose tinkluose.

Reikalavimai

Mums svarbūs Jūsų įgūdžiai ir savybės:

  • Stipri vidinė motyvacija, kūrybiškumas, iniciatyvumas, komunikabilumas, organizuotumas, orientacija į rezultatą, reiklumas sau ir kitiems;
  • Puikios lietuvių ir anglų kalbų žinios (rusų kalbos žinios būtų privalumas);
  • Ne mažesnė kaip 3 metų patirtis produkto ar projektų valdymo srityje;
  • Skaitmeninės rinkodaros principų ir priemonių išmanymas (FB Ads, Google Adwords, SEO.

Įmonė siūlo

Jums siūlome:

  • Laisvę kurti, valdyti procesus ir realizuoti savo idėjas;
  • Konkurencingą, visada laiku mokamą atlyginimą;
  • Darbą dinamiškoje atmosferoje, skyriaus kolegų ir kitų padalinių darbuotojų pagalbą, visas darbui reikalingas priemones;
  • Jaukią darbo vietą biure, esančiame visai šalia miesto centro;
  • Bendras kolektyvo šventes, renginius;
  • Galimybę dalyvauti LEAN veikloje ir gauti prizus už realizuotas veiklos gerinimo idėjas, išskirtinę galimybę susipažinti su pinigų gamybos procesais.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2019 m. gegužės 14 d.
Įvestas:
2019 m. balandžio 15 d.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Projektų vadovas(-ė)

LIETUVOS MONETŲ KALYKLA, UAB

Vyriausybės nutarimu 1990 m. gruodžio 10 d. Ji atgaivino viduramžiais klestėjusio, tarpukario Lietuvoje pratęsto ir 1940 m. nutraukto lietuviškų monetų kaldinimo tradicijas.
Lietuvos monetų kalykla yra pažangi bendrovė, turinti aukštos kvalifikacijos specialistus, modernius įrengimus bei technologijas, tarptautinį standartą ISO 9001 (nuo 2003 m.) atitinkančią kokybės vadybos sistemą.Dabartinį mūsų asortimentą sudaro monetos, medaliai, plaketės, apdovanojimai, įvairūs ženklai, ženkliukai, spaudai ir kiti produktai. Šie produktai yra gaminami iš brangiųjų ir spalvotųjų metalų, tokių kaip auksas, sidabras, bronza, varis ir kt.

Žiūrėti profilį