2022-07-29 11:26:48

PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)

CVMarket.lt klientas
1592 - 2388 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Ieškome kolegos, kuris:

  • planuos, kurs, įgyvendins ir palaikys projektus, susijusius su klientų aptarnavimo gerinimu;
  • rengs, diegs, tobulins ir palaikys aukščiausio lygio klientų aptarnavimo standartų procesus;
  • skirs didelį dėmesį klientų aptarnavimo, konsultavimo, paslaugų teikimo („gyvai“, telefonu ir raštu) procesų efektyvinimui;
  • seks, rinks ir analizuos klientų aptarnavimo ir paslaugų teikimo kokybės rezultatus ir ieškos būdų kaip juos pagerinti;
  • apdoros ir analizuos didelės apimties statistinius duomenis ir rengs išvadas;
  • analizuos įmonės klientų aptarnavimo padalinių, ir komercines paslaugas gaunančių klientų aptarnavimo rezultatus;
  • bendradarbiaus su kolegomis ir kitais padaliniais siekiant bendro rezultato.

Struktūrinis padalinys: Klientų aptarnavimo standartų skyrius

Darbo vieta: Vilnius, Kaunas

Reikalavimai

Šioje pozicijoje svarbu:

  • aukštasis arba jam prilygintas išsilavinimas socialinių ar gamtos mokslų studijų srityje (matematikos ar informatikos mokslų kryptyje);
  • ne mažesnė nei 2 metų darbo patirtis klientų aptarnavimo, pardavimų ar rinkodaros srityse;
  • darbo patirtis projektų valdyme;
  • darbo patirtis procesų ir paslaugų analizėje, vystyme ir tobulinime;
  • Lietuvos Respublikos ir Europos Sąjungos teisės aktų, būtinų tinkamai vykdyti šiaipareigybei priskirtas funkcijas, išmanymas;
  • puikus gebėjimas sklandžiai ir taisyklingai dėstyti mintis lietuvių kalba raštu ir žodžiu;
  • anglų kalbos mokėjimas (raštu ir žodžiu);
  • gebėjimas dirbti Microsoft Office programų paketu bei IS, būtinų tinkamai vykdyti šiaipareigybei priskirtas funkcijas, išmanymas;
  • gebėjimas savarankiškai planuoti, organizuoti savo veiklą, savarankiškai priimtisprendimus, susijusius su tiesioginėmis darbo funkcijomis, savarankiškai spręsti iškilusiasproblemas;
  • kritinis mąstymas, atsakingumas, iniciatyvumas, orientacija į rezultatus,profesionalumas, bendradarbiavimas, nepriekaištinga asmeninė ir dalykinė reputacija.

Įmonė siūlo

Galime būti įdomūs, nes siūlome:

  • galimybes prisidėti prie įmonės veiklos gerinimo kuriant bei diegiant naujoves strateginę reikšmę Lietuvai turinčioje įmonėje;
  • iššūkius, tobulėjimą ir profesinį augimą;
  • bendradarbiavimą, atsakomybę ir profesionalumą;
  • darbo užmokestį nuo 1 592 Eur su mokesčiais (1 592 - 2 388 Eur su mokesčiais). Tikslus darbo užmokesčio dydis priklausys nuo Jūsų turimos kompetencijos ir profesinės patirties. Darbo užmokestis – tik dalis atlygio. Papildomai uždirbsite kintamąją metinio atlygio dalį, priklausančią nuo Jūsų ir įmonės veiklos rezultatų.
  • Taip pat mūsų darbuotojams teikiamos papildomos naudos: lankstus darbo grafikas, mokymai, papildomos atostogų dienos ir galimybės rūpintis sveikata.

Informuojame, kad kandidatuodami Jūs pateikiate valstybės įmonei Registrų centrui savo asmens duomenis. Susipažinti, kaip tvarkome asmens duomenis galite įmonės Asmens duomenų tvarkymo tvarkos apraše.

Kontaktai pasiteiravimui: Vilma Šiaučiulienė, tel. +370 686 41247