Projektų vadovas (pastatų šildymo renovacijos, katilinių įrengimas)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 308506

Darbo skelbimo numeris

308506

Darbo aprašymas

Darbas pastatų šildymo renovacijos ir katilinių įrengimo srityse.
Paieška ir bendravimas su užsakovais, projektuotojais, genrangovais ir subrangovais;
Objektų vertinimas, sąmatų rengimas;
Daugiabučių namų renovacijos ir kitų darbų koordinavimas, priežiūra ir kontrolė, dokumentacijos ruošimas, objektų pridavimas;
Įmonės reprezentavimas, platinamų produktų pristatymas;
Esamų kontaktų su tiekėjais palaikymas ir naujų paieška;

Reikalavimai

Ne mažesnė nė 3 metų patirtis analogiško darbo;
Aukštasis išsilavinimas (pageidautina statybos, inžinerijos, technikos ar energetikos srityse);
Kruopštumas, organizuotumas, atsakingumas, kompiuterinis raštingumas;
Puikios anglų ir rusų kalbos žinios ( raštu ir žodžiu );
Gebėjimas skaityti, analizuoti projektus bei techninę dokumentaciją,

Įmonė siūlo

Kompetenciją atitinkantį atlygį bei motyvacijos sistemą;
Asmeninio bei profesinio tobulėjimo galimybes;
Draugišką ir profesionalią komandą;

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2017 m. liepos 31 d.
Įvestas:
2017 m. liepos 10 d.

S. Videikos įmonė „Santera“ sėkmingai užsiima didmenine ir mažmenine prekyba statybinėmis ir apdailos medžiagomis, santechnikos bei šildymo prekėmis, sodo bei parko priežiūros prekėmis ir technika. Taip pat „Santeroje“ teikiamos sodo bei parko technikos remonto, įrankių nuomos, transporto paslaugos. Pagrindinė užduotis kvalifikuotam personalui - visada suteikti profesionalias konsultacijas ir iš plataus asortimento padėti savo klientams išsirinkti reikalingas prekes.