Naujausi skelbimai

Projektų vadovas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 17815

Darbo skelbimo numeris

17815

Darbo aprašymas

• Valdyti bei įgyvendinti nekilnojamo turto projektus;
• Derinti projektus su valstybinėmis institucijomis;
• Koordinuoti visus su objekto statyba bei pridavimu susijusius procesus.

Reikalavimai

• Sėkminga nekilnojamojo turto projektų valdymo patirtis;
• Puikūs darbo organizavimo bei planavimo sugebėjimai;
• Lengvas prisitaikymas prie besikeičiančios situacijos.

Įmonė siūlo

• Profesinį tobulėjimą perspektyvioje kompanijoje;
• Konkuruojančią skatinimo sistemą
• Greitą pripažinimą bei platesnę atsakomybę
• Visas socialines garantijas.

Papildoma informacija

Norinčius dalyvauti konkurse, prašome siųsti savo gyvenimo aprašymą per CV Market sistemą arba faksu (8 5) 248 72 73 iki 2006 m. Gruodžio 30 d. su nuoroda "projektų vadovas".
Konfidencialumą garantuojame.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2006 m. gruodžio 22 d.
Įvestas:
2006 m. spalio 27 d.

AB Hanner - sėkmingai auganti investicinių, nekilnojamojo turto projektų vystymo lyderė Lietuvoje, aktyviai plėtojanti veiklą Latvijoje, Rumunijoje ir Ukrainoje.