Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #34073

Projektų vadovas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Valdyti bei įgyvendinti nekilnojamo turto projektus;
  • Derinti projektus su valstybinėmis institucijomis;
  • Koordinuoti visus su objekto statyba bei pridavimu susijusius procesus.

Reikalavimai

  • Sėkminga nekilnojamojo turto projektų valdymo patirtis;
  • Puikūs darbo organizavimo bei planavimo sugebėjimai;
  • Lankstumas prisitaikant prie pokyčių.

Įmonė siūlo

  • Profesinį tobulėjimą perspektyvioje kompanijoje;
  • Konkuruojančią skatinimo sistemą
  • Greitą pripažinimą bei platesnę atsakomybę
  • Visas socialines garantijas.

Papildoma informacija

Norinčius dalyvauti konkurse, prašome siųsti savo gyvenimo aprašymą per CV Market sistemą arba el. paštu cv@hanner.lt iki 2007 m. Gruodžio 1 d. su nuoroda "projektų vadovas".
Konfidencialumą garantuojame.

Darbo skelbimo numeris
#34073
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!