Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #3552

Projektų vadovas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Siūlome atsakingą, įtampos kupiną ir judrų darbą. Darbas – keliose veiklos srityse: 1. verslo planų, verslo studijų, investicinių projektų, skirtų finansavimui iš bankų arba investitorių pritraukti, rengimas; 2. Darbas pritraukiant klientus (viešuosius ūkio subjektus, dažniausiai rajonų savivaldybių administracijas) dėl paramos gavimo iš ES struktūrinių fondų pagal vandentvarkos ir šilumos ūkio sektorius; 3. Galimybių studijų ir investicinių projektų rengimas ES struktūrinių fondų paramai gauti vandentvarkos ir šilumos ūkio sektoriams (atitinkamai, kiekvienos srities profesionalas ateitų į pagalbą rašant šių sričių projektus);

Reikalavimai

Aukštasis universitetinis ekonominis išsilavinimas;
Puikus finansinės dalies išmanymas rašant verslo planus, verslo studijas, investicinius projektus;
Patirtis rengiant verslo planus, verslo studijas, investicinius projektus, skirtus finansavimui iš bankų arba investitorių pritraukti;
Bankų reikalavimų projektams finansuoti išmanymas;
Anglų kalba;
Nuosavas automobilis ir vairuotojo pažymėjimas;
Teisinis išprusimas būtų privalumas;
Darbas su ES paramos pinigais ir projektų rengimu tai paramai gauti būtų privalumas;

Įmonė siūlo

Nuolatinį darbą (pilna darbo diena);
Darbo vietą: kompiuteris, stalas, telefonas ir pan.;
Gerai motyvuotą atlyginimą;
Draugišką ir labai darbingą kolektyvą (komandą);
Pagal poreikį galime priskirti padėjėją (asistentą);

Darbo skelbimo numeris
#3552

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2004 m. lapkričio 7 d.
Įvestas:
2004 m. spalio 7 d.

UAB "SIKC" - verslo ir valdymo konsultacijas teikianti įmonė. Rengiame investicinius ir verslo planus, verslo studijas, norintiems gauti bankų paskolas, pritraukti finansavimą iš ES struktūrinių fondų. Konsultuojame efektyvaus kapitalo valdymo, įmonių pirkimo - pardavimo, akcijų perleidimo, finansavimo pritraukimo, verslo optimizavimo klausimais. Įmonėje dirba patyrę specialistai.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!