Naujausi skelbimai

Projektų vadovas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 13972

Darbo skelbimo numeris

13972

Darbo aprašymas

  • prekyba lubrikantais;
  • techninis konsultavimas;
  • sutarčių ruošimas;
  • produkto platinimas ir reklama;
  • naujų klientų paieška ir turimų klientų išsaugojimas;
  • klientų bazės sudarymas ir plėtimosi krypčių numatymas (kartu su produkto gamintoju).

Reikalavimai

  • pageidaujamas aukštasis techninis išsilavinimas;
  • anglų kalba;
  • vairuotojo pažymėjimas, nuosavas automobilis;
  • 3-5 metų darbo patirtis pardavimuose;
  • noras mokytis, tobulėti;

Įmonė siūlo

  • atsakingą, dinamišką darbą tarptautinėje kompanijoje;
  • profesinius iššūkius, mokymus;
  • panaudos sutartis automobiliui, vėliau - kompanijos automobilis;
  • kompiuteris;
  • mob.telefonas su limitu.

Papildoma informacija

Kompanija plečiasi regioniniu mastu ir yra galimybė tapti regioniniu vadovu.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas (darbas pamainomis)
Galioja iki:
2006 m. liepos 14 d.
Įvestas:
2006 m. gegužės 23 d.

Tarptautinė kompanija, jau 16 metų dirba su pasauliniu brendu CUMMINS -
tai dyzeliniai generatoriai, nepertraukiamo maitinimo sistemos, kompresoriai ir kita… Specializuojasi “Cummins” agregatų pardavimu ir servisu.