Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #2176

Projektų vadovas

CVMarket.lt klientas
Vilnius
Nuoroda nukopijuota
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Darbas Lietuvoje: prekybinės ir profesionalios virtuvės įrangos pardavimas esantiems klientams ir naujų klientų paieška; komercinių pasiūlymų ruošimas; klientų konsultavimas; pardavimo sutarčių sudarymas ir pasirašymas; lizingo sutarčių pasirašymas; naujos įrangos prezentacijos, jų organizavimas, tiesioginis bendravimas su klientais; įrangos montavimo darbų organizavimas ir kontrolė.

Darbas užsienio atstovybėse: darbas su klientais Baltarusijoje, Ukrainoje, Moldovoje ir Kaliningrado srt. (Rusija)

Darbo sąlygos: nootebook kompiuteris, darbo vieta (kabinetas), tarnybinis automobilis, mob.telefonas ir kt.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas (pageidaujami: prekybinis, techninis);
darbo patirtis - pagrindinis reikalavimas;
ne mažiau kaip 3 kalbų žinojimas: lietuvių, rusų, lenkų, anglų, italų;
B kat. vairuotojo pažymėjimas ir ne mažesnis kaip 3 metų vairavimo stažas;
darbas kompiuteriu: MS Word, MS Excel, AutoCad, MS PowerPoint, e-mail

Siūlome pažangiausia darbo motyvaciją; įdomų, motyvuotą, dinamišką darbą, draugiškame kolektyve. Pagrindinis apmokėjimas 1000-1500 Lt/mėn. Papildomas - premijos kiekvieną mėnesį, priklausančios nuo darbo apimties ir pasiektų rezultatų.

Įmonė suteikia geras darbo sąlygas, turi objektyvų požiūrį, gerbia ir vertina savo darbuotojus, suteikia jiems socialinės garantijas.

Papildoma informacija

Pagrindiniai reikalavimai: patirtis įrangos (prekybinės/profesionalios virtuvės) pardavime , įrangos projektų valdyme, geri bendravimo ir derybų įgūdžiai, taip pat puikios marketingo, ekonomikos, vadybos ir kitos tokioms pareigoms reikalingos žinios.

Kiti reikalavimai: punktualumas, sąžiningumas, komunikabilumas, atsakingumas, savarankiškumas, lojalumas, iniciativumas .

Darbo skelbimo numeris
#2176
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!