Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #3613

Projektų vadovas, vyr. projektų vadovas

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Darbas su reklamos-dizaino agentūromis ir stambiomis kompanijomis siūlant plataus spektro
profesionalius reklamos gaminius ir techninius sprendimus, naujų klientų paieška, projektų vadyba ir
logistika Lietuvoje ir ES, derinant su gamintojais Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Švedijoje ir Suomijoje,
biudžetų, pardavimo planų bei marketinginių priemonių sudarymas.
Darbo sąlygos: darbo stalas Kaune ir Vilniuje, kompiuteris, mobilus telefonas, automobilis, apmokymai Skandinavijoje ir Lietuvoje.

Reikalavimai

Iniciatyvumas;
Mandagumas;
Tvarkingumas
Anglų, rusų, lietuvių kalbos;
Biuro programos;
Organizuotumas;
Bent 3-jų metų patirtis reklamos srityje;
Globalus mąstymas;
Kompetencija reklamos technologijose.

Darbą naujai reorganizuotoje bendroje užsienio kapitalo įmonėje, sėkmingai dirbančioje nuo 1996 metų.
Darbą viename didžiausių reklamos ženklų gamybos ir pardavimo tinklų Europoje, aktyviai besiplečiame Baltijos šalyse.
Darbą kūrybiškame kolektyve, verslo komandiruotes ir apmokymus Skandinavijos partnerių įmonėse.
Socialines garantijas ir atlyginimą, priklausantį nuo rezultatų.
Geras darbo sąlygas ir naujausias darbo technologijas.

Darbo skelbimo numeris
#3613

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2004 m. lapkričio 13 d.
Įvestas:
2004 m. spalio 13 d.

Skaitmeninė spauda ScotchPrint Graphics su garantijomis, mobilus stendai, identifikaciniai ženklai, reklamos-dizaino ženklų gamyba ir montavimas, plėvelių klijavimas ant įvairių paviršių, didelių projektų logistika visoje ES, dizainas, fotografika.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!