Projektų vadovo padėjėjas VIP1

IZOVOLTAS, UAB

Darbo skelbimo numeris

390368

Darbo aprašymas

  • Darbas per CVP sistemą, užtikrinant kokybiškų prekių bei paslaugų pirkimą laiku ir įmonei priimtinomis sąlygomis;

  • pritraukimas potencialių tiekėjų;

  • ieškojimas alternatyvių tiekimo šaltinių;

  • procesų valdymas, esant tiekimo sutrikimams.

Reikalavimai

  • Pirkimų valdymo išmanymas;
  • geri derybiniai įgūdžiai;
  • aukštasis išsilavinimas;
  • analitinis mąstymas, organizuotumas, geri bendravimo įgūdžiai ir orientacija į efektyvų darbą su klientais;
  • Vienos iš užsienio kalbų žinios (anglų, lenkų arba rusų).

Privalumai:

  • panašaus darbo patirtis;
  • techninis išsilavinimas;
  • anglų, lenkų ir rusų kalbų žinojimas.

Įmonė siūlo

  • karjeros galimybes;
  • kvalifikacijos kėlimo mokymus įmonės sąskaita;
  • laiku mokamą konkurencingą atlyginimą;
  • progresyvią motyvaciją skatinimo sistemoje;
  • įmonėje vyraujančią komandinę dvasią.

Darbo laikas: Visa darbo diena nuo 8:00 iki 16:30 val., ir galimos komandiruotės.

Alga nuo 1000 eur (brutto) ir premijos priklausomai nuo patirties ir kvalifikacijos.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2019 m. gruodžio 4 d.
Įvestas:
2019 m. lapkričio 5 d.
Atlyginimas:
Nuo 1000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Projektų vadovo padėjėjas

UAB „IZOVOLTAS“ – Lietuvos elektrotechnikos, elektronikos ir technologinės bei pramoninės įrangos tiekimo įmonė.
Siūlome technologinius sprendimus energijos perdavimui, pramonei, transportui, geležinkeliui, karinėms ir oro pajėgoms bei informacinių technologijų segmentams.
Įmonė siekia didinti savo potencialą, ugdydama esamus darbuotojus bei ieškodama gabių, ambicingų ir kompetentingų asmenybių, norinčių dirbti projektų valdymo srityje.

Žiūrėti profilį