Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #62427

Projektų vadybininkas

CVMarket.lt klientas
Klaipėda
Nuoroda nukopijuota
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Aktyvi naujų klientų paieška;
Santykių su potencialiais klientais palaikymas, rinkos poreikių analizė;
Paslaugų pristatymas ir klientų konsultavimas;
Komercinių pasiūlymų ruošimas, sutarčių sudarymas;
Projektų valdymas: nuo užsakymo priėmimo iki jo įgyvendinimo;
Pardavimo strategijų kūrimas.

Reikalavimai

Puikūs bendravimo ir prezentavimo įgūdžiai;
Aukštasis išsilavinimas (gali būti paskutinių kursų studentai);
Darbo patirtis aktyvių pardavimų,verslo konsultavimo srityje ir/arba stipri motyvacija šiam darbui;
Orientuotas(-a) į rezultatą ir tikslą;
Reprezentatyvumas, iniciatyvumas ir atkalumas;
Derybiniai ir organizaciniai sugebėjimai;
Kompiuterinis raštingumas;
B kategorijos vairuotojo teisės;
Nuosavas automobilis - privalumas.

Įmonė siūlo

Mes siūlome įdomų darbą jaunoje ir dinamiškoje komandoje;
Dideles tobulėjimo ir saviraiškos galimybes;
Karjeros perspektyvas;
Palankias darbo sąlygas;
Apmokymus ir palaikymą.

Papildoma informacija

Norinčius dalyvauti konkurse prašome siųsti savo gyvenimo aprašymą su nuoroda "Projektų vadybininkas(-ė)" el. paštu jelena@cvzemaitija.lt arba faksu nr. 8 (46)259127.
Telefonas pasiteiravimui 8 640 30124

Darbo skelbimo numeris
#62427
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!