Naujausi skelbimai

Projektų vadybininkas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 2915

Darbo skelbimo numeris

2915

Darbo aprašymas

Į darbą priimsime projektų vadybininką, atsakingą už:
• projektų rengimą;
• paslaugų pardavimą;
• ryšių su klientais ir reklamos tinklo dalyviais palaikymą;
• paslaugų vystymą;
• naujų produktų kūrimą.

Reikalavimai

Jei Jūs:
• esate įgijęs aukštąjį išsilavinimą vadybos ar rinkodaros srityje;
• turite 2 - jų metų pardavimų patirtį;
• turite patirties dirbant reklamos ar media agentūroje;
• esate komunikabilus, iniciatyvus, savarankiškas, jaunas žmogus;
• domitės internetu ir esate aktyvus jo naudotojas;
• puikiai dirbate kompiuteriu ir laisvai bendraujate anglų kalba.

Siūlome įdomų, dinamišką darbą bei patrauklų atlyginimą sparčiai besivystančioje įmonėje.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2004 m. rugsėjo 6 d.
Įvestas:
2004 m. rugpjūčio 19 d.

„TradeDoubler“ – tarptautinė interneto rinkodaros sprendimų įmonė, savo veiklą vystanti 16-oje Europos šalių. Kompanijos sprendimais ir paslaugomis naudojasi per 700 klientų, tarp kurių Apple, Dell, John Lewis, Air France, Kelkoo ir kt.