Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #523575

Projektuotojas (-a) projekto dalies vadovas (-ė)

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Techninių darbo projektų rengimas;
  • Darbo dokumentacijos rengimas;
  • Automatikos ir elektrotechnikos vienalinijinių, principinių schemų braižymas;
  • Bendravimas su užsakovais bei komandos nariais.

Reikalavimai

  • Aukštasis techninis arba inžinerinis išsilavinimas;
  • Darbas EPLAN programa;
  • Automatizavimo sistemų išmanymas.

Privalumai:

  • Darbas AutoCad programa;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo

  • Profesinį tobulėjimą;
  • Visas darbui reikalingas priemones ir sąlygas;
  • Visas socialines garantijas;
  • Darbą jaunatviškame, draugiškame kolektyve.

Atlyginimas nuo 1000 Eur į rankas.

Telefonas pasiteirauti: +370 699 75901

Darbo skelbimo numeris
#523575

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Galioja iki:
2021 m. sausio 27 d.
Įvestas:
2021 m. sausio 22 d.

UAB Elektrotera siūlo aukštos kokybės elektrotechnikos ir automatikos įrangą visų pramonės sričių technologiniams įrengimams: energetikos, naftos, dujų, chemijos, vandens tiekimo ir kt. Įmonė taip pat užsiima automatikos ir valdymo įrenginių projektavimu ir gamyba. Atliekame dažnio keitiklių paleidimo ir derinimo darbus, garantinį ir pogarantinį aptarnavimą, remontą. Mes siūlome ne tik kokybiškas prekes, patrauklias kainas, bet ir aptarnavimo operatyvumą, lankstumą bei maksimalų dėmesį užsakovui.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!