Naujausi skelbimai

Projektuotojas (šildymas, vėdinimas, kondicionavimas)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 343717

Darbo skelbimo numeris

343717

Darbo aprašymas

Šildymo, vėdinimo ir kondicionavimo sistemų projektavimas, įrangos parinkimas;
Techninės dokumentacijos rengimas;
Inžineriniai skaičiavimai;
Brėžinių rengimas;
Bendradarbiavimas su klientais, komanda bei rangovais sprendžiant techninius klausimus;
Inžinerinė vykdomų projektų priežiūra.

Reikalavimai

Aukštasis techninis/inžinerinis išsilavinimas (termoinžinerija/ energetika) būtina;
Puikūs darbo įgūdžiai AutoCad programa būtina;
Atsakingumas, savarankiškumas;
Užsienio kalbų mokėjimas (anglų, rusų).
Projektuotojo darbo patirtis ne mažiau kaip 5 metai.
Projekto dalies vadovo atestatas.

Atsakingą, savarankišką darbą stabiliai dirbančioje kompanijoje, visas darbui reikalingas priemones, konkurencingą patrauktų atlygį, karjeros perspektyvas;
Galimybę kelti savo profesinę kompetenciją.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2018 m. rugpjūčio 10 d.
Įvestas:
2018 m. liepos 12 d.

UAB "Aircs" – įkurta 2008 metais ir sėkmingai dirba oro kondicionavimo, vėdinimo bei šildymo srityse. Užsakovams mes pasirengę pasiūlyti įvairiapusį problemų sprendimą: nuo konsultacijų, projektavimo darbų iki objektų pridavimo eksploatacijai. Taip pat siūlome garantinį ir pogarantinį servisinį įrangos aptarnavimą bei tiekiame atsargines dalis.

Mūsų įmonėje tik kvalifikuoti bei atestuoti specialistai, dirbantys UAB „AIRCS“ nuo pirmųjų jos įkūrimo dienų. Tai lemia organizacijos stabilų, profesionalų bei rentabilų darbą. Siekdami pateisinti Užsakovų lūkesčius, didžioji dalis mūsų darbuotojų nuolat siunčiami į stažuotes pas gamintojus, kuriuos atstovauja UAB „AIRCS“.