Naujausi skelbimai

Projektuotojo asistentė (-as)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 158671

Darbo skelbimo numeris

158671

Darbo aprašymas

- techninės dokumentacijos rusų ir lietuvių kalbomis ruošimas;
- kėlimo įrenginių pirminių eskizų braižymas.

Reikalavimai

- aukštasis techninis išsilavinimas;
- labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
- būtini geri rusų kalbos įgūdžiai; anglų kalbos pagrindai;
- kruopštumas, kantrumas.

Mes siūlome geras darbo sąlygas, visas socialines garantijas, kvalifikacijos kėlimo ir tobulėjimo galimybes, įdomų darbą, karjeros perspektyvas, draugišką ir jauną kolektyvą.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2012 m. gegužės 11 d.
Įvestas:
2012 m. balandžio 11 d.

Pagrindinė UAB „BALTIC CRANES INDUSTRY“ veikla –pramoninių kranų projektavimas, gamyba, montavimas bei techninis aptarnavimas. Įmonė gamina ir montuoja tiltinius, ožinius, gembinius kranus, skirtus įvairioms pramonės ir inžinerijos šakoms.