2022-07-29 11:26:48

Psichologas (-ė) – koordinatorius (-ė)

CVMarket.lt klientas
900 - 1200 €/mėn. "į rankas"

Darbo aprašymas

Mes, Savanoriai tėvams programos komanda, ieškome pastiprinimo! Savanoriai tėvams – tai individualios emocinės paramos programa asmenims, turintiems nepilnamečių vaikų ir išgyvenantiems sudėtinga etapą. Daugiau apie programą gali paskaityti čia: https://savanoriaitevams.lt

Naujas mūsų komandos narys turės galimybę dalyvauti visame programo įgyvendinimo procese. Darbai planuojami ir programa vystoma komandoje, pagrindinės užduotys atliekamos individualiai.

Psichologo (-ės) – koordinatoriaus (-ės) pagrindinės atsakomybės:

  • Savanorių atrankų ir mokymų vedimas;
  • Savanorių ir programos dalyvių interviu vedimas;
  • Savanorio parinkimas ir supažindinimas su programos dalyviu;
  • Savanorio konsultavimas savanorystės proceso metu;
  • Supervizijų savanorių grupei vedimas;
  • Komandinis darbas stiprinant programą.

Programa įgyvendinama penkiuose Lietuvos miestuose (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai ir Panevėžys), todėl numatomos komandiruotės pagal poreikį į visus šiuos mietus kelis kartus per mėnesį.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad tu:

  • Turi psichologijos magistro laipsnį arba dar studijuoji, bet gebi suderinti studijas ir darbą;
  • Mokymų vedimo ir/arba darbo su grupe patirties;
  • Rūpiniesi ne tik savo darbo kokybe, bet ir bendru komandos rezultatu;
  • Drąsiai siūlai naujas idėjas, ieškai geriausių jų įgyvendinimo galimybių;
  • Turi savanorystės patirties (būtų privalumas);
  • B1 vairuotojo teisės (būtų privalumas).

Įmonė siūlo

Mes siūlome:

  • Darbą prasminga ir labai reikalinga veikla užsiimančioje organizacijoje;
  • Lankstų darbo grafiką;
  • Kasmet kylantį atlyginimą;
  • Draugišką ir bendradarbiaujančią komandą;
  • Mokymosi ir augimo galimybes.

Atlyginimas už pilną etatą nuo 900 iki 1200 eur į rankas. Siūlomas darbo krūvis – nuo 0,5 iki 1 et. Numatoma darbo pradžia – pagal susitarimą.

Laukiame norinčių iš Vilniaus ar Kauno.

Jeigu susidomėjai, lauksime gyvenimo aprašymo iki gegužės 31 d.