Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #102458

Ratlankių-padangų pardavimo vadybininkas

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • ratlankių ir padangų pardavimas;
  • rinkos analizė Lietuvoje ir užsienyje;
  • bendravimas išvykose su klientais, derybos;
  • pasiūlymų ruošimas;
  • klientų konsultavimas.

Reikalavimai

  • aukštasis, aukštesnysis techninis ar vadybinis išsilavinimas;
  • geras lenkų,anglų kalbos mokėjimas – kalbėjimas, rašymas;
  • panašaus darbo patirtis;
  • geri darbo kompiuteriu įgūdžiai, interneto technologijų supratimas - privalumas;
  • vairuotojo pažymėjimas;
  • geri derybų,bendravimo,savarankiško ir komandinio darbo įgūdžiai.

Mes iš Jūsų tikimės profesinių žinių padangų ir ratlankių prekybos ir aptarnavimo srityje, noro tobulėti kartu su kompanija. Visi kiti klausimai yra išsprendžiami.

Papildoma informacija

CV siųsti: regina@mitaras.lt

Darbo skelbimo numeris
#102458

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. kovo 22 d.
Įvestas:
2011 m. vasario 22 d.

UAB "Autopadanga" yra lengvo lydinio ratlankių ir padangų importuotoja ir pardavėja. Klientams siūlome didžiausią prekių spektrą bei palankiausias kainas, o tai suteikia galimybę patenkinti įvairius klientų poreikius. Sparčiai augantys pardavimai leidžia tikėtis, kad mūsų siūlomos prekės atitinka klientų poreikius.

Vis labiau populiarėjant pirkimams internetu, siūlome apsipirkti mūsų internetinėje parduotuvėje www.4ratis.lt . Čia rasite visą prekių asortimentą ir galėsite pasinaudoti geriausiais kainų pasiūlymais.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!