2022-07-29 11:26:48

REACH TRUCK vairuotojai Olandijoje!

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

Turi patirties vairuojant autokrautuvą?
Gerai moki anglų kalbą?
Gali išvažiuoti kuo skubiau?

Jei į visus klausimus atsakei TAIP, vadinasi mes ieškome TAVĘS!

Siūlome REACH TRUCK vairuotojo darbą Olandijoje - ieškome 3 darbuotojų į skirtingas darbovietes.

Išvykimas: KUO SKUBESNIS!

Atlyginimas: €12-13.50/val. (priklauso nuo pamainos ir darbo vietos). Alga mokama kas 4 savaites.

Būstas: suteikiamas.

Darbavys tikisi,kad kalbi angliškai ir puikiai valdai autokrautuvą (reikalinga patirtis su reachtruck autokrautuvu).

Skambink, rašyk, klausk, jei tai Tu!

Reikalavimai

- Gera šnekamoji anglų kalba;
- Patirtis dirbant su autokrautuvu(reach truck);
- Autokrautuvo vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo

Ieškote daugiau informacijos? Bendraukime:

DARBAI SVETUR
Adresas: Krokuvos g. 13, 09314 Vilnius arba
Statybininkų g. 7, 50118 Kaunas
Mob.: 861458209
Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur
Instagram: www.instagram.com/darbai_svetur
Svetainė: www.DarbaiSvetur.lt