Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #562716

REACT.JS PROGRAMUOTOJO (WEB aplikacijų kūrimas "Debesų" serveriams_Remote)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Front-end web aplikacijų kūrimas dokumentų ir procesų valdymo sistemoms B2B sektoriui;

  • Darbas remote principu 3-jų patyrusių programuotojų projekte Agile Scrum aplinkoje.

Reikalavimai

  • 2+ metų patirtis programuojant su React;

  • Geri įgūdžiai programuojant Front-end web aplikacijas;

  • Stiprios JavaScript, CSS žinios (SCSS, BEM).

  • Spartų profesinės kvalifikacijos kėlimą perspektyvioje srityje (mokymų programas ir sertifikavimąsi);

  • Patyrusius kolegas, iš kurių yra ko pasimokyti;

  • 1300-2300 eurų/mėn. neto atlyginimą, priklausantį nuo kompetentingumo ir  didėjantį kylant kvalifikacijai.

Darbo skelbimo numeris
#562716
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!