Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #809257

Receptinių vaistų grupės rinkodaros vadybininkas (-ė)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

NAUJAS DARBAS – NAUJOS GALIMYBĖS

Sveikata ir farmacija yra tavo pašaukimas? Nori dirbti dinamiškoje aplinkoje? „Grindeks“ vertybės – žmogiškumas, tobulėjimas ir paprastumas – sutampa su tavosiomis? Prisijunk prie mūsų komandos!

  • įmonės naujų ir esamų receptinių produktų rinkodaros ir reklamos strategijos kūrimas Lietuvoje;
  • trumpalaikių tikslų ir ilgalaikės strategijos, pagrįstos produkto pelningumu, reklamos galimybėmis ir farmacijos rinkos sistemos specifika, įgyvendinimas;
  • reguliari rinkodaros veiklos efektyvumo analizė, pardavimų stebėjimas pagal nustatytus tikslus;
  • rinkodaros biudžeto kontrolė pagal patvirtintą biudžetą;
  • bendradarbiavimas su sveikatos priežiūros specialistais dėl produktų vartojimo galimybių;
  • medicinos konsultantų mokymai, rinkodaros veiklos organizavimas, visų procesų, reikalingų produktų vystymui, veiklos užtikrinimas ir kontrolė.

Reikalavimai

  • aukštasis medicinos ar farmacijos išsilavinimas, papildomas verslo vadybos ar ekonomikos išsilavinimas bus laikomas privalumu;

  • mažiausiai 2 metų patirtis farmacijos įmonėje, pageidaujama taktinės ar strateginės rinkodaros patirtis;

  • labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai - „Word“, „Excel“, „PowerPoint“;

  • gebėjimas dirbti “Microsoft Teams” ir “Zoom” platformose;

  • duomenų bazių išmanymas, jų naudojimas ir taikymas rinkos duomenų analizei;

  • labai geros lietuvių, rusų ir anglų kalbų žinios;

  • projektų valdymo patirtis, pristatymo įgūdžiai;

  • gebėjimas dirbti komandoje, lyderio savybės.

Įmonė siūlo

Sveikatos draudimą;

Įdomų ir dinamišką darbą šiuolaikinėje aplinkoje, darbo priemones;

Savirealizacijos galimybę ir galimybę tobulėti

Įvairius komandinius renginius ir kitus gerus dalykus;

Atlyginimą (priklausomai nuo patirties) nuo 2700 Eur per mėnesį (neatskaičius mokesčių)

Darbo skelbimo numeris
#809257

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: Nuo 2700 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Galioja iki:
2021 m. liepos 6 d.
Įvestas:
2021 m. birželio 11 d.

Akcinė bendrovė „Grindeks" yra viena didžiausių farmacijos bendrovių Baltijos šalyse, kurios pagrindinės veiklos sritys yra moksliniai tyrimai, originalių produktų, generinių vaistų bei aktyvių farmacinių medžiagų gamyba ir pardavimas. Įmonė specializuojasi vaistų, skirtų širdies ir kraujagyslių sistemos, centrinės nervų sistemos ligų ir vėžio gydymui, gamyboje.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!