Naujausi skelbimai

Referentas (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 15388

Darbo skelbimo numeris

15388

Darbo aprašymas

Pareigos: bendrovės korespondencijos registravimas, priėmimas, siuntimas. Dokumentų rengimas, spausdinimas, paskirstymas. Klientų priėmimas, atsiliepimas į telefoninus skambučius, jų nukreipimas.

Reikalavimai

Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas, geri darbo kompiuteriu įgūdžiai, anglų kalbos mokėjimas. Rusų kalba būtų privalumas.

Įmonė siūlo

Siūlome stabilų darbą gerame kolektyve

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2006 m. rugpjūčio 12 d.
Įvestas:
2006 m. liepos 28 d.
Alga (neatskaičius mokesčių):
iki 120000 LTL per mėn.

UAB "Smulkus urmas" veiklos kryptys - didmeninė ir mažmeninė prekyba maisto produktais, viešasis maitinimas. Bendrovė turi padalinius Vilniaus universitetinėje greitosios pagalbos ligoninėje (ligonių maitinimas), Ukmergėje, Kėdainiuose ir Anykščiuose (bendrojo lavinimo mokyklų moksleivių maitinimas). Iš centrinės būstinės Ukmergės gatvėje, Vilniuje, kasdien tiekiami maisto produktai Vilniaus miesto įstaigoms ir organizacijoms. Šiuo metu UAB "Smulkus urmas" kolektyvą sudaro 330 darbuotojų.