Naujausi skelbimai

Regiono koordinatorius (-ė) Klaipėdos regione

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 343808

Darbo skelbimo numeris

343808

Darbo aprašymas

Bendradarbystės centras „Spiečius“ - šiuolaikinė, netradicinė verslo erdvė, skirta užmegzti ryšius tarp įvairiose srityse veikiančių verslų ar savarankiškai veikiančių asmenų, kurie sujungę savo idėjas galėtų kurti pridėtinę vertę. Plečiame bendradarbystės centrų “Spiečius” tinklą Lietuvoje ir penktąją nemokamos narystės aktyvaus verslo erdvę atidarome Klaipėdoje.

APIE DARBĄ:

  • Bendradarbystės centro „Spiečius“ veiklos organizavimas: narių pritraukimas bei jų veiklos pokyčio analizė, mokymų, seminarų bei informacinių renginių organizavimas, mentorių paieška, mentorystės naudos sklaida bei sesijų organizavimas, verslo bendruomenės būrimas.
  • Konsultacijų teikimas pradedantiems ir verslą vykdantiems klientams.
  • Įstaigos teikiamų paslaugų klientams pristatymas.
  • Ryšių su kitomis verslą skatinančiomis organizacijomis, potencialiais partneriais verslumo srityje Lietuvoje ir užsienyje užmezgimas, palaikymas ir plėtra.
  • Klientų pasiūlymų ir pastebėjimų dėl verslo aplinkos gerinimo rinkimas, registravimas ir įžvalgų pagal kompetenciją teikimas.

Reikalavimai

APIE JUS:

  • Esi kūrybiškas ir ieškantis naujų verslumo skatinimo būdų bei sugebi adaptuotis prie dinamiškos verslo aplinkos.
  • Išmanai smulkaus ir vidutinio verslo įmonių poreikius ir turi ne mažesnę kaip 2 metų verslo konsultavimo patirtį.
  • Turi aukštąjį išsilavinimą.
  • Turi puikius informacijos rengimo ir pristatymo (prezentavimo) įgūdžiai lietuvių bei anglų kalbomis.
  • Turi stiprią vidinę motyvaciją ir orientaciją į rezultato siekimą.

Įmonė siūlo

MES SIŪLOME:

  • Galimybes pritaikyti savo patirtį jaunatviškoje kompetentingų profesionalų komandoje bei įgyti naujų žinių.
  • Galimybes realizuoti savo idėjas bei plačias saviraiškos galimybes.
  • Nuo rezultatų priklausančią motyvacinę sistemą.
  • Neformalius komandos sutelktumo susitikimus.
  • Daugybę naujų pažinčių ir naudingos patirties.

Laukiame Jūsų motyvacinio laiško ir CV iki 2018 m. liepos mėn. 31 d. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Klaipėda
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2018 m. rugpjūčio 11 d.
Įvestas:
2018 m. liepos 13 d.

VšĮ „Versli Lietuva“ misija – padėti konkurencingiems verslams kurtis ir plėstis Lietuvoje, eksportuoti teikiant mokymų, konsultacijų ir verslo partnerių paieškos paslaugas, naudojant efektyvią organizacijos struktūrą ir partnerių tinklą.
Mūsų profesionalus Tyrimų ir analizės skyrius organizuoja eksporto ir verslumo srities tiriamuosius projektus, rengia mokslines publikacijas, apžvalgas, taip pat reikšmingai prisideda prie Lietuvos eksporto ir verslumo strategijos formavimo. Stiprindami komandą šiuo metu prie savo veržlios ir dinamiškos komandos kviečiame prisijungti – vyriausiąjį analitiką (-ę).