Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #64934

Regiono pardavimo vadovas

CVMarket.lt klientas
Klaipėda
Nuoroda nukopijuota
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Naujų klientų paieška, pardavimų koordinavimas, aktyvus produkcijos pardavimas Lietuvoje ir užsienyje

Reikalavimai

Aukštasis vadybinis/ekonominis išsilavinimas
Patirtis pardavimų srityje
Komunikabilumas, iniciatyvumas, darbas komandoje
Anglų, rusų kalba (vokiečių ir lenkų k. - privalumas)
Galimybė važinėti į tarnybines komandiruotes užsienyje
Vairuotojo pažymėjimas

Įmonė siūlo

Siūlome:
Įdomų, reikalaujantį iniciatyvumo, greitos reakcijos ir didelės atsakomybės darbą dinamiškoje rinkoje.
Apie kitas sąlygas - pokalbio metu.

Papildoma informacija

CV siųsti e-paštu: personalas@retaleurope.lt

Darbo skelbimo numeris
#64934
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!