Naujausi skelbimai

Regiono vadovas(-ė) Lietuvoje

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 13626

Darbo skelbimo numeris

13626

Darbo aprašymas

• Po Jūsų sėkmingo mokymo Jūs būsite atsakingas už įmonės veiklą viename iš Lietuvos regionų, kuriame numatyta įkurti iki septynių parduotuvių;
• Jūs savarankiškai vykdysite personalo atranką bei būsite atsakingas už personalo kvalifikacijos kėlimą;
• Jūs būsite atsakingas už veiklos procesų planavimą, organizavimą, vykdymą bei kontrolę.

Reikalavimai

• Jūs esate sėkmingai įgijęs aukštąjį išsilavinimą;
• Sugebate dirbti savarankiškai ir nevengiate atsakomybės;
• Esate pragmatiškas, komunikabilus, veržlus bei sugebate pasiekti užsibrėžtų tikslų;
• Domitės mažmenine prekyba;
• Labai gerai mokate vokiečių bei lietuvių kalbas;
• Esate mobilus.

Įmonė siūlo

• Puikias karjeros galimybes;
• Savęs realizavimą pirkimų, organizavimo, IT, administracijos, prekybos bei plėtros srityse;
• Atsakomybę už regiono veiklos rezultatus;
• Patrauklų atlyginimą bei tarnybinį automobilį.

Papildoma informacija

Susidomėjote?

Tuomet siųskite mums savo gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką vokiečių kalba, nuotrauką, rekomendacijas bei diplomų kopijas adresu: Laisvės pr. 3, LT-04215 Vilnius, arba žemiau nurodytu el.paštu.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2006 m. birželio 15 d.
Įvestas:
2006 m. gegužės 11 d.

Lidl yra sparčiai ir sėkmingai besiplečiantis maisto prekių parduotuvių tinklas.
Pagrindinis mūsų principas bei sėkmės raktas – paprastumas. Juo grindžiame visą savo veiklą.
Mes perkame ir parduodame, siekdami pasiūlyti savo pirkėjams geriausios kokybės kasdienio vartojimo prekes mažiausiomis kainomis.

Savo darbuotojams mes siūlome: įdomias karjeros perspektyvas tarptautinėje įmonėje, greitą atsakomybės perėmimą, dinamišką darbo aplinką. Jūsų laukia darbas jaunoje ir labai motyvuotoje komandoje, didesnės už vidutines pajamos bei kitos darbo sąlygos, atitinkančios pareigų svarbą.

Mes augame ir nuolat ieškome naujų darbuotojų.