Naujausi skelbimai

Registratorė - administratorė (-ius)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 7722

Darbo skelbimo numeris

7722

Darbo aprašymas

Stomotologijos paslaugų įmonė šiuo metu darbui Kaune ieško

REGISTRATORĖS - ADMINITRATORĖS (-IAUS)

Darbo pobūdis:

Pacientų registracija, sąskaitų išrašymas, darbas su kasa, darbo grafikų sudarymas, darbas su personalu, medžiagų užsakymas pagal sudaryta sąrašą, tvarkos palaikymas registratūroje.

Reikalavimai

aukštesnysis vadybinis, administracinis išsilavinimas
administracinio darbo patirtis
geros anglų k. žinios
labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai
vairuotojo pažymėjimas
komunikabilumas
naujų įdėjų įgyvendinimas
atsakingumas
geri bendravimo įgūdžiai
organizaciniai sugebėjimai

Įmonė siūlo

malonų, įdomų darbą draugiškame kolektyve

Papildoma informacija

Gyvenimo aprašymą su nuoroda REGISTRATORĖ-ADMINISTRATORĖ (-IUS) siųsti:

Personalo konsultavimo centras NOVA LUX
Tel.: (37) 337042, tel./faks.: (37) 337043
Laisvės al. 84-1, Kaunas
El. paštas: sandra@novalux.lt

Smulkesnė informacija Internete: http://www.novalux.lt

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2005 m. liepos 29 d.
Įvestas:
2005 m. birželio 29 d.

Personalo konsultavimo centras "Nova Lux" yra įsikūręs Vilniuje bei Kaune. įsikūrimo data 1999 m.

Apie mus...
Firmoms, organizacijoms, užsienio atstovybėms

kvalifikuotai parenkame reikiamą personalą, vykdome darbuotojų atrankas, įvertiname pasirinktų kandidatų tinkamumą siūlomai darbo vietai užimti. Taip pat vykdome įvairius personalo konsultavimo projektus. Patyrę konsultantai padės surasti ir išspręsti problemas, kylančias darbuotojų kolektyve. Įmonėse ir organizacijose rengiame paskaitas, seminarus, mokymus.

Ieškantiems naujo, geresnio darbo

Centre dirbantys konsultantai suteiks Jums visapusišką informaciją apie darbo paiešką, įsidarbinimo galimybes, dažniausiai darbdavių keliamus reikalavimus, patars, kaip elgtis norint gauti darbą, vertą Jūsų.
Nuolatinis bendradarbiavimas su įvairių sričių firmomis, mielai besinaudojančiomis mūsų kaupiama darbuotojų duomenų baze, įgalina suteikti informaciją apie laisvas darbo vietas vis platesniam ieškančių darbo žmonių ratui.