Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #75830

Reklamos agentas

CVMarket.lt klientas
Alytus
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Prekių priežiūra prekybos vietose.

Reikalavimai

  • vidurinis arba aukštesnysis išsilavinimas,
  • atsakingumas,
  • darbštumas,
  • sąžiningumas,
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas,
  • panašaus darbo patirtis būtų privalumas.

Įmonė siūlo

  • tarnybinį automobilį ir kitas darbo priemones,
  • konkurencingą atlyginimą ir papildomus motyvacinius priedus.

Darbo skelbimo numeris
#75830

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Alytus
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2009 m. spalio 12 d.
Įvestas:
2009 m. spalio 6 d.

  • jau 16 metų patirtis prekių ženklų plėtros ir prekybos srityse;
  • atstovauja šiems prekių ženklams: Aroma Royal, Aroma Platinum, Aroma Grand, Aroma Gold, 777, Boso, AHA, Schogetten, Akbar, Taffel, Mynthon.

    Daugiau

  • Jūs kandidatuojate į:
    Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!