Naujausi skelbimai

Reklamos pardavimo projektų vadovo

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 77048

Darbo skelbimo numeris

77048

Darbo aprašymas

- reklamos projektų pardavimas ir kliento aptarnavimas po pardavimo;
- santykių su svarbiausiais klientais užmezgimas ir palaikymas, nuolatinė naujų klientų paieška;
- kūrybiškų pardavimo pasiūlymų kūrimas.

Reikalavimai

- ne mažesnė nei 1 metų reklamos pardavimo darbo patirtis leidinyje;
- sėkmingo reklamos projektų pardavimo pavyzdžiai, savų klientų ratas;
- nepriekaištingas lietuvių kalbos mokėjimas, darbas kompiuteriu (MS Office programomis) bei anglų kalbos mokėjimas;
- atsakingumas, komunikabilumas, organizuotumas, iniciatyvumas.

Įmonė siūlo

- atsakingą, įdomų, kūrybišką darbą;
- geras darbo sąlygas dinamiškoje, augančioje kompanijoje;
- atlyginimą, priklausantį nuo darbo rezultatų ir atitinkantį darbuotojo patirtį bei kompetenciją.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2009 m. gruodžio 6 d.
Įvestas:
2009 m. lapkričio 6 d.

Mes esame draugiška, dinamiška, auganti kompanija, tad jei esi profesionalus reklamos pardavėjas, siūlome tapti mūsų puikios komandos nariu!

Svarbiausi reikalavimai – reklamos pardavimo patirtis, gausus reklamos davėjų kontaktų sąrašas ir puikūs santykiai su jais.