Naujausi skelbimai

Reklamos pardavimo vadybininkas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 104111

Darbo skelbimo numeris

104111

Darbo aprašymas

Šiandien esame rinkos priekyje dirbdami perspektyviausioje, interneto srityje ir siūlydami Lietuvos rinkai reklaminius sprendimus kurie užkariauja pasaulį. Kontekstinė reklama, rėmimai, specialūs projektai klientui, viešieji ryšiai internete - tai tik dalis iš to ką mes galime pasiūlyti.

Pardavėjas - pirmasis, tačiau neišvengiamas laiptelis mūsų kompanijoje. Tik praktiškai išmokę parduoti, ieškoti spendimų Jūs galėsite eiti toliau link konkrečių projektų vadovų pozicijų.

Dabar Jūs turėsite ieškoti naujų reklamdavių, derėsitės su jais ir ieškosite tik jiems tinkančių reklaminių sprendimų.

Šiuo metu mums reikia:

Stipraus pardavimo vadybininko galinčio dirbti su agentūromis ir agentūriniais klientais siūlant reklamą visuose portaluose,
Telefoninio pardavimo vadybininkų ASA.lt, Anonsas.lt, Autoreviu.lt
Vaikščiojantis pardavimo vadybininkas visasverslas.lt

Reikalavimai

Atkaklumas, kūrybiškumas, šios darbo specifikos žinojimas.

Galite būti be pardavimo patirties, tačiau turite aiškiai suprasti, kodėl norite šio darbo.

Naujokams būtinas tai paiškinantis motyvacinis laiškas.

Įmonė siūlo

Konkurencingą ir gerai žinomą rinkoje produktą;
Motyvuojantį atlygį susidedantį iš dalių priklausančių nuo aktyvumo ir rezultatų;
Didelį mokių įmonių kiekį;
Profesionalų apmokymą ir tapimą plataus profilio reklamos ir marketingo specialistu;
karjeros perspektyvą.

Patyrę specialistai gali siūlyti savo atlyginimo sąlygas, tačiau turi pateikti ir įsipareigojimų planą.

Papildoma informacija

Būtų labai puiku, jei kuri nors iš sričių yra Jūsų Hobis ar žinote šią sritį.
Labai vertiname turinčius gyvenimiškos patirties.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. gegužės 4 d.
Įvestas:
2011 m. balandžio 4 d.

IKS interneto sprendimų kompanija vykdanti veiklą jau dešimtus metus. Turime stiprų kolektyvą, atstovaujame puikius ir gerai žinomus portalus ASA.LT, ANONSAS.LT, AUTOREVIU.LT, VISASVERSLAS.LT, VISKAS.LT
Esame išsiplėtę ir toliau plečiamės tarptautinėse rinkose su statybiniu ( www.allconstructions.com) ir laisvalaikio portalu ( www.leisureguide.info)
Turime ambicijų būti lyderiai savo srityje ne tik Lietuvoje, bet ir tarptautiniame internete.