Naujausi skelbimai

Reklamos pardavimų vadybininkas (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 159394

Darbo skelbimo numeris

159394

Darbo aprašymas

Kaip ir priklauso geram vadybininkui, Tu turi:

  • Palaikyti ir pletoti ryšius su įmonės klientais;
  • Ieškoti naujų pardavimo galimybių;
  • Ruošti komercinius pasiūlymus ir sutartis;
  • Kontroliuoti atsiskaitymus;
  • Vykdyti pardavimo planus;

Reikalavimai

Mes ieškome kūrybingos ir azartiškos asmenybės, nebijančios iššūkių ir nemėgstančios rutinos. Jeigu esi įrzlus, apatiškas ir mastai standartiškai, toliau gali neskaityti. Jeigu skaitai toliau, reiškia Tu:

  • Turi sėkmingą panašaus darbo patirtį reklamoje ir aukštą vidinę motyvaciją;
  • Puikiai bendrauji su nepažįstamaisiais, sugebi parduoti ir derėtis;
  • Moki savarankiškai planuoti ir organizuoti savo veiklą;
  • Esi iniciatyvus, pareigingas, lankstus, atsakingas ir veržlus;
  • Turi aukštąjį išsilavinimą ir puikiai valdai ofisinį kompiuterį (MS Office, Internet);

Naudingi įgūdžiai:

  • Darbo patirtis aktyvių pardavimų srityje;
  • Anglų k. raštu ir žodžiu;
  • Vairuotojo pažymėjimas;
  • Automobilis būtų privalumas.

  • Įdomų, kūrybos ir bendravimo pilną darbą draugiškame kolektyve;
  • Motyvuojantį kompetenciją atitinkantį atlyginimą;
  • Tobulėjiimo ir karjeros galimybes dirbant su naujais projektais.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2012 m. gegužės 25 d.
Įvestas:
2012 m. balandžio 25 d.

Media Traffic" - TV viešajame transporte, turinti LCD ekranų tinklą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose bei teikianti video reklamos paslaugas. Dinaminis vaizdas statinėje aplinkoje traukia akį, o įdomios bei naudingos informacijos pateikimas prikausto keleivių dėmesį. UAB “Media Traffic” gali pasiūlyti pilną paslaugų paketą viešajame transporte: viešojo transporto apklijavimo darbai, reklaminis apipavidalinimas troleibusų ir autobusų viduje, skrajučių platinimas viešajame tranporte, produktų prezentacijos ir degustacijos viešajame transporte, reklaminiai tentai virš gatvių. Šiuo metu ieškome naujo komandos nario.