Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #568390

Reklamos planuotoja (-s) / analitika (-s)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Prisijungus prie BPN Tau teks rūpintis:

  • konkuruojančių ženklų analitika;
  • reklamos kampanijų TV, radijuje, spaudoje ir OOH planavimu ir koordinavimu;
  • reklamos kampanijų administravimu BPN platformose;
  • kampanijų auditu ir optimizavimu.

Reikalavimai

  • Tave veža skaičiukai;
  • anglų kalba - gera Tavo draugė;
  • turi stiprius analitinius gebėjimus;
  • esi smalsus (-i).

Būtinas matematinis / apskaitos  finansų / fizikos išsilavinimas arba patirtis panašioje pozicijoje.

Siūlome "karštą" poziciją sparčiausiai augančioje agentūroje Baltijos šalyse, nerealiai draugišką komandą, galimybę sparčiai augti digital srityje ir, žinoma, Tavo lūkesčius atitinkantį atlyginimą.

Darbo skelbimo numeris
#568390
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!