Naujausi skelbimai

Reklamos projektų vadybininkas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 3204

Darbo skelbimo numeris

3204

Darbo aprašymas

Rengti ir įgyvendinti reklamos bei marketingo kampanijas platinamiems filmams (viešieji ryšiai, renginių organizavimas, reklamos vadyba ir kt.).

Reikalavimai

aukštasis išsilavinimas (vadyba, marketingas)
geras anglų kalbos mokėjimas
organizaciniai sugebėjimai, savarankiškumas
kūrybiškumas, gebėjimas generuoti idėjas;
pageidautina patirtis reklamos, rinkodaros srityje
meilė meniškam autoriniam kinui
vairuotojo pažymėjimas.

Įdomų, kūrybišką, savarankišką darbą. Galimybę pažinti GERĄ KINĄ, dalyvauti garsiausiuose kino festivaliuose Kanuose ir Venecijoje.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2004 m. spalio 1 d.
Įvestas:
2004 m. rugsėjo 15 d.

Mūsų klientė - įmonė, vykdanti nepriklausomą kino projektą GERAS KINAS, kurio tikslas supažindinti su įvairių šalių nepriklausomų kino kūrėjų filmais ir populiarinti gerą kiną.