Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #101613

Renginių organizatorius

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Idėjų renginiams generavimas.
  • Renginių įvairaus amžiaus grupėms planavimas, organizavimas ir įgyvendinimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis (aktorinis) išsilavinimas (gali būti paskutinių kursų studentas);
  • BŪTINA sceninio darbo (renginių vedimo) patirtis;
  • Sugebėjimas savarankiškai priimti sprendimus;
  • Efektyvaus organizavimo, puikūs bendravimo įgūdžiai;
  • Kūrybiškumas, iniciatyvumas.

Įmonė siūlo

  • Prasmingą ir malonų darbą su pozityviais žmonėmis;
  • Savirealizacijos galimybę.

Darbo skelbimo numeris
#101613

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
ne visa darbo diena
Papildoma informacija:
pagal sutartį (autorinė, komercinio atstovavimo, kt.), gali būti studentas (-ė)
Galioja iki:
2011 m. vasario 28 d.
Įvestas:
2011 m. sausio 31 d.

Knygynų tinklas „VAGA“ yra mažmeninės knygų prekybos lyderė Lietuvoje, valdanti 36 knygynų tinklą 13-koje Lietuvos miestų ir miestelių. Mūsų knygynuose prekiaujama daugiau kaip 30 tūkstančių pavadinimų knygomis, išleistomis Lietuvos leidyklų ir importuojamomis iš užsienio. Atsižvelgdami į klientų poreikius siūlome platų kultūrinių prekių asortimentą.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!