Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #86157

Restorano vadybininkas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Restorano vadybininkas bus atsakingas už akcijų restoranuose organizavimą, klientų apie vykdomas akcijas informavimą, klientų duomenų bazių valdymą, nuolaidų kortelių platinimą ir apskaitą, kt.

Reikalavimai

  • aukštasis ekonomikos (verslo vadybos) išsilavinimas (gali būti studentas);
  • dirbti Ms Office programine įranga;
  • labai gerai mokėti anglų kalbą;
  • turėti gerus organizacinius ir derybinius gebėjimus;
  • gebėti dirbti savarankiškai;
  • turi būti kūrybingas, atsakingas, sąžiningas, atkaklus, iniciatyvus, darbštus.

Siūlome atskleisti savo gebėjimus mūsų įmonėje ir gauti atitinkamą įvertinimą bei atlygį.

Papildoma informacija

Cv su nurodytom kandidatuojamom pareigom siųsti el. paštu: cv@mamapica.lt

Darbo skelbimo numeris
#86157
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!