2022-07-29 11:26:48

Restorano virtuvės Vyr.virėjas (-a)

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

Ieškome pagrindinio restorano virtuvės darbuotojo - Vyr. virėjo (-ios)

Reikės kartu dirbant užtikrinti sklandų restorano virtuvės darbuotojų darbą pamainos metu, būti lyderiu kolegoms ir geriausiu klientams !!!

Nori dirbti, mokytis, tobulėti, bendrauji kaip tikras Italas (nesibaigiantys žodžiai ir mosikavimas rankomis mums patinka!), moki džiaugtis procesu bei rezultatu kiekvieną dieną – mums labai reikia Tavęs !

Reikalavimai

Mes norime, jog Tu:

• Tikrai mylėtum darbą restorano virtuvėje ir turėtum sukaupęs ne mažiau 3 metų darbo patirties.
• Būtum savarankiškas ir reiklus sau.
• Išmanytum etiketą, gerbtum kolegas ir klientus.
• Gebėtum puikiai organizuoti komandos darbą.
• Domėtumeisi Italijos maisto kultūra ir tradicijomis.
• Būtum įpratęs laikytis higienos normų ir geros praktikos taisyklių.
• Motyvuotum šalia dirbančius, būtum lyderis kolegų tarpe.

Įmonė siūlo

Siūlome dirbti kartu todėl susipažinkime:

Bonocosì įkūrėjas Gianluca iš antro karto įsimylėjęs Lietuvą, virtuvės šefas Nino rankomis kuriantis stebuklus, barista Angelo dievinantis tikrą Espresso kavai ir Sicilietišką Canolo, restorano direktorė Daiva tikinti jog geriausi rezultatai pasiekiami mezgant šiltus ir nuoširdžius santykius.

Štai tokia kol kas maža, bet labai smagi ir Itališka Bonocosì šeima. Lengvai pakvaišusi, laiminga galėdama dirbti mėgstamą darbą, mylinti skanų maistą ir šiltą žmonių bendravimą.

Jei manai, kad mums pakeliui siųsk CV.
Darbo atlygį ir sąlygas derinsime asmeniškai pokalbio metu, priklausomai nuo Tavo darbo patirties ir sukauptos gyvenimiškos išminties.

Restoranas atidaromas PC "Ozas" nuo balandžio mėn. pabaigos.

Jei turime papildomų klausimų susisiekime tel. +370 652 25268