2022-07-29 11:26:48

Rhenus logistikos sandėlis Olandijoje!

CVMarket.lt klientas
Nuo 10.5 €/val. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Rhenus Logistics - pasaulyje puikiai žinoma transporto ir logistikos įmonė, kurioje dirba daugiau nei 26 000 darbuotojų visame pasaulyje! Įmonė teikia platų logistikos paslaugų spektrą: krovinių gabenimas oru, jūra,sausuma.

Ieškome sandėlio darbuotojų, kurie nori prisijungti prie didžiulės komandos bei ieško ilgalaikio,stabilaus darbo!

Miestas: Tilburg.

Darbo pobūdis:
*krovinių pakrovimas,iškrovimas;
*užsakymų surinkimas su skeneriu;
*užsakymų paruošimas išsiuntimui.
Susidomėjusiems siunčiame video,kur puikiai pateiktas darbo pobūdis!

Atlyginimas mokamas pagal amžių,numatyti tarifai:
22 metų amžiaus ir vyresniems - €10,50/val.
21 metų amžiaus - € 9,14/val.
20 metų amžiaus - € 8,09/val.
19 metų amžiaus - € 7.04/val.
18 metų amžiaus - € 6,30/val.
Alga mokama kas savaitę!

Būstas yra suteikiamas, jo kaina 94,5€/sav. Gyvenama namuose po 6-8 žmones,kambariu dalinamasi dviese.

Reikalavimai

- Šnekamoji anglų kalba;
- Panaši patirtis-didelis privalumas!

Įmonė siūlo

Ieškote daugiau informacijos? Bendraukime:

DARBAI SVETUR
Adresas: Krokuvos g. 13, 09314 Vilnius arba
Statybininkų g. 7, 50118 Kaunas
Mob.: 861458209
Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur
Svetainė: www.DarbaiSvetur.lt