Naujausi skelbimai

Rinkodaros ir verslo plėtros vadovo (-ės)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 106326

Darbo skelbimo numeris

106326

Darbo aprašymas

Rinkodaros veiksmų ir pardavimų strategijos planavimas ir įgyvendinimas;
Biosala prekinio ženklo bei verslo plėtra;
Rinkos ir konkurentų analizė;
Asortimento valdymas, pardavimų ir pelningumo užtikrinimas;
Asortimento formavimas ir prekių išdėstymo planavimas, kainodara;
Biudžeto ir veiklos planų rengimas;
Produktų marketingo veiksmų ir planų rengimas;
Naujų prekybinių vietų paieška, derybos, įrengimo ir atidarymo koordinavimas.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas (verslo vadybos, rinkodaros);
Sėkminga darbo patirtis prekyboje;
Rinkodaros žinios ir sugebėjimai;
Sėkmingo vadovaujančio darbo patirtis arba sugebėjimai;
Puikūs derybų, bendravimo ir santykių palaikymo įgūdžiai;
Geras anglų kalbos mokėjimas;
Komunikabilumas, strateginis mąstymas, stipri vidinė motyvacija, atsakingumas, orientacija į rezultatus;
IT raštingumas ir vairuotojo pažymėjimas.

Privalumai:

Ekologiškas požiūris į gyvenimą;
Motyvacija profesinę veiklą sieti su ekologinio verslo sritimi;
Mažmeninės prekybos patirtis;
Darbo patirtis su plataus vartojimo ir greito apyvartumo produktais;
Energija ir iniciatyvumas.

Unikalią darbo patirtį plėtojant ekologinį verslą ir prekinio ženklo žinomumo didinimą;
Motyvuojančias ir greitas karjeros galimybes;
Profesinio tobulėjimo galimybes;
Motyvuojantį gerovės paketą;
Draugišką ir profesionalų kolektyvą.

Papildoma informacija

Gyvenimo aprašymo ir motyvacinio laiško laukiame adresu renata.mizgaitiene@biosala.lt iki š.m. birželio 23d.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. birželio 30 d.
Įvestas:
2011 m. gegužės 31 d.

Biosala – mažmeninės prekybos įmonė pristatanti vieną iš didžiausių ekologiškų ir sveikų produktų asortimentą.
„Biosalos“ misija – parduotuvės, kuriose galima įsigyti geriausių ekologinių ir natūralių maisto, kosmetikos, buitinės chemijos produktų, gaminamų Lietuvoje ir pasaulyje.
Įmonė sėkmingai auga. Jei norite ne tik įdomaus darbo, bet ir galimybės realizuoti save prasmingame žmogui bei žemei reikalingame darbe, kviečiame tapti mūsų komandos nariu!
Aktyviai verslo plėtrai darbui Vilniuje ieškome ambicingo, norinčio augti kartu su įmone: